Pagalba HELPDESK
info@versloit.lt

VersloIT vidaus kokybės politikos principai


Įmonės šūkis:

„Kokybė nekainuoja. Kainuoja nekokybė“ (P. B. Crosby)


Tiek verslininkai, tiek paprasti žmonės yra linkę manyti, jog kokybiškai ir gerai atliktas darbas kainuoja brangiai ir yra įperkamas tik nedidelei visuomenės daliai. Mažų įmonių vadovai šventai tiki, jog papildomos paslaugos, kurias jie pirks iš kitos įmonės ar specialisto, būtinai kainuos daug ir pasireikš jų valdomose įmonėse vien nuostolingais aspektais. UAB „Verslo Informacinės Technologijos“, siekdama pakeisti šį įsisenėjusį verslo mitą, siūlo Jums susipažinti su mūsų įmonės vykdoma kokybės politika. Tai kokybė ir pridėtinė vertė už tą pačią kainą, kuria mokate įmonėms ir specialistams, siūlantiems pigias ir vidutines paslaugas. Mes siūlome aukštą kokybę už tą pačią kainą, kurią iki šiol mokėjote. Netikite? Siūlome įsitikinti patiems.

Prisitaikydami prie rinkos pokyčių ir klientų poreikių nuo 2012 metų vasario 1 dienos pradedame įgyvendinti kokybės politikos planą, kuris užtikrins abipusę naudą tiek UAB „Verslo Informacinės Technologijos“, tiek mūsų įmonės klientams, partneriams bei teikėjams.

Kodėl pradedame vykdyti kokybės politiką?

Kokybiškai ir gerai atliktas darbas bei patenkintas klientas – geriausia reklama bet kuriai įmonei. Kokybiškai paslaugas ir prekes teikiančios įmonės didina savo konkurencingumą, pranašumą prieš varžovus, susikuria gerą reputaciją ir pelno pagarbą verslo pasaulyje. Kokybiškai ir gerai atliktas darbas taupo mūsų ir Jūsų laiką, lėšas bei užtikrina ilgalaikio bendradarbiavimo perspektyvą. Mes siekiame nuo pat pradžių augti ir vystytis taip, kad mūsų klientai ir partneriai būtų patenkinti tuo, ką perka iš mūsų. Nesvarbu, ar tai būtų naujas kompiuteris, ar sistemos atnaujinimo darbai. Todėl vadovaudamiesi kokybės vadybos principais ir idėjomis pristatome Jums mūsų įmonės kokybės politiką.

Kaip mes suprantame kokybę?

Kokybė – tai paslaugos ir prekės, kurios atitinka joms keliamus klientų reikalavimus ir visiškai patenkina tokių paslaugų ir prekių pirkėją. Mūsų teikiamų paslaugų ir siūlomų prekių kokybė susideda iš dviejų pagrindinių komponentų: produkto/paslaugos savybių bei nedefektiškumo. Produkto/paslaugos savybės apima:

Produkto/paslaugos nedefektiškumas reiškia, jog:

Kokie yra mūsų vykdomos įmonės kokybės politikos tikslai?

Tikslai – tai rezultatai, kurių sieksime vykdydami savo kokybės politiką.

Kuo remiasi mūsų vykdoma kokybės politika?

Mūsų įmonė savo veikloje sieks praktiškai įgyvendinti kokybės vadybos guru Philipo Bayardo Crosby nuostatas, jog kokybė nekainuoja, o kainuoja nekokybė – tai visi veiksmai, susiję su tuo, kad darbas neatliekamas iš karto teisingai. Mes sakome, jog kokybė nėra prabanga ir daiktų vertė, o atitikimas nustatytiems reikalavimams. Mūsų įmonėje už kokybę nėra atsakingas vienas žmogus, už ją yra atsakingi visi ir kiekvienas individualiai. Mes tikime, jog iš karto gerai atliktas darbas taupo Jūsų ir mūsų laiką, energiją bei pinigus, todėl viską darome gerai iš pirmo karto. Mes nesirenkame tiekėjų vien pagal kainą, nes kokybės klaidos ir defektai kainuoja brangiau, nei vien tik remonto išlaidas – jie kainuoja mūsų reputaciją. Mes nesprendžiame problemų, mes užbėgame joms už akių. Mūsų įmonės devizas – gerai niekada nėra pakankamai gerai. Visada galima geriau. Mūsų kokybiškas darbas užtikrina abipusę naudą. UAB „Verslo Informacinės Technologijos“ orientuojasi į klientą, o ne į trumpalaikę naudą, todėl mums svarbu, kad darbus atliktume laiku, teisingai ir be priekaištų.

Kokias garantijas teikia kokybės politika, kurią vykdome?