Pagalba HELPDESK
info@versloit.lt

Kompiuterių aptarnavimas, priežiūra įmonėms

Planai
Paslaugos apžvalga Lietuvoje ir užsienyje
Mūsų strategija

Įmonėms, užsisakančioms mūsų paslaugas, siūlome tris kainodaros ir paslaugų paketus:

Individualus pasiūlymas

Pasiūlymas sudaromas atskirai įmonei, kuri išreiškia norą bendradarbiauti ir pirkti IT ūkio priežiūros paslaugas. Atsižvelgdamas į firmos biudžetą, poreikius ir pageidavimus, UAB „Verslo Informacinės Technologijos“ atsakingas asmuo sudaro individualų priežiūros pasiūlymą, kurio kainodarą ir mokestį siūlo pats klientas, o paslaugų paketą – UAB „Verslo IT“. Priklausomai nuo poreikių ir reikalavimų pasiūlymas tobulinamas iki tol, kol atitinka abiejų partnerių lūkesčius. Šis paslaugų paketas ypač tinka naujoms įmonėms, kurių biudžetas yra ribotas, bet yra noras patikėti IT priežiūrą profesionalams.

Profilaktinis planas

Numato profilaktinius patikrinimus ir fiksuotą darbo vietos priežiūros mokestį. Šis planas atitinka minimalius sklandžiai veikiančio ir retai gendančio įmonės IT ūkio priežiūrą, kuri leidžia laiku pastebėti nukrypimus, nesklandumus ir atnaujinimų poreikį. Ne profilaktikos metu atliekami darbai ir taisymai yra mokami, jeigu jie kyla dėl partnerio personalo veiksmų arba klaidų. Šis planas tinka taupančioms įmonėms, kurioms svarbu užtikrinti IT ūkio sklandžią veiklą ir išlaikyti pakankamai nedideles šios srities priežiūros išlaidas.

Abonentinis planas

Planas, kuriame viskas numatytą ir apmokama iš anksto fiksuotu mėnesiniu mokesčiu. Nepriklausomai nuo gedimo lygio, sudėtingumo ir dažnumo, už fiksuotą mokestį įmonė gauna pilną paslaugų paketą ir gali rinktis reakcijos į iškilusias problemas laiką, nuo kurio priklauso kainą. Šis variantas tinka bendrovėms, kurios yra pasirengusios mokėti nustatytą mokestį už greitą, efektyvų, kokybišką problemų sprendimą ir nenori rūpintis IT ūkio reikalais tiesioginio darbo metu.


Esminiai pelningos ir į kliento poreikius orientuotos įmonės bruožai - tai specializacija savo veiklos srityje bei mokėjimas siekti užsibrėžtų tikslų, tikslingai panaudojant turimus išteklius ir laiką. Tiek Vakarų, tiek ir Lietuvos rinkoje kompanijos, siekiančios augti, tobulėti bei plėstis, nuo pat savo veiklos pradžios stengiasi elgtis taip, kaip didelės bendrovės, besisukančios verslo pasaulyje ne vienerius metus. Vakarų Europos ir JAV patirtis šiuo klausimu vienareikšmiška – geriausiai tvarkosi ir greičiausiai auga tos įmonės, kurios negamina ir neparduoda visko po truputį, o yra savo srities profesionalai, gebantys pasiūlyti greitus, inovatyvius ir savo laikmetį atitinkančius sprendimus.

Tačiau neretai Lietuvos rinkoje vyrauja visiškai priešingos laisvajai rinkai ir kapitalizmo dvasiai tendencijos: mažos, besikuriančios įmonės su ribotu biudžetu yra linkusios beveik visus techninius ir intelektualinius darbus atlikti pačios, o vidutinės, manydamos, kad taupo lėšas ir laiką, samdo vieną ar kelis darbuotojus, kuriems patiki atsakomybę už tam tikrą sritį ir tikisi, jog jie greitai ir efektyviai spręs kilusias problemas. Pirmuoju atveju firmos direktorius tampa vadybininku, pardavėju, elektriku, buhalteriu, kompiuterių meistru ir net vairuotoju, dėl ko laikas, skirtas įmonės vadovavimui, plėtrai ir tobulinimui sumažėja iki minimumo – vietoje to, kad kurtų planus, sudarinėtų bendradarbiavimo sutartis ir ieškotų naujų galimybių bei partnerių, įmonės vadovas paskęsta kasdienių smulkių reikalų lavinoje ir laikui bėgant verslas tampa nebe galimybe įgyti nepriklausomybę ir save realizuoti, o kalėjimu, kuris riboja labiau, negu samdomas darbas. Antruoju atveju pasamdytas asmuo arba keli žmonės atlieka jiems patikėtus darbus, bet jeigu įmonėje nėra motyvacijos skatinimo ir kvalifikacijos kėlimo politikos, ilgainiui susidaro užburtas ratas: asmuo, dirbdamas 8 val. per parą, nebeturi laiko mokytis, tobulėti, gilinti žinių savo sferoje, jo informacija pasensta ir nebeatitinka rinkos augimo tendencijų, ir nepriklausomai nuo to jam yra mokamas atlyginimas ir yra tikimasi, kad savo veikla jis prisidės prie bendrovės augimo ir plėtros. Abiem atvejais įmonės praranda ne tik laiką ir išteklius, tačiau ir tai, kas svarbiausią: galimybes, kurių neišnaudoja. Įmonės, kuriose darbuotojai yra visų sričių specialistai, dažnai dėl savo taupumo lieka verslo pasaulio dugne, nes apima per daug ir paviršutiniškai. Bendrovės, kurios samdo specialistus, ilgainiui įsitikina, kad įgijęs tikrumą ir garantijas žmogus nebesistengia mokytis ir tobulėti, o dirba tik tiek, kiek iš jo reikalaujama, tuo užkirsdamas kelią taikyti įmonėje inovacijas toje srityje, kurioje jis dirba.


UAB „Verslo Informacinės Technologijos“ dirba žmonės, kurie neužsiima baldų taisymu, automobilių remontų ir elektros instaliacijos darbais vienu metu. UAB „Verslo Informacinės Technologijos“ yra tik vienos, siauros srities specialistai – tai kompiuterinės technikos ir su ja susijusios įrangos bei jos veikimo principų žinovai. Todėl įmonės paslaugas pirkti ir įsigyti siūlome visiems, kurie nori augti ir tobulėti, remdamiesi Vakarų patirtimi – atlikdami savo srities darbus, o visą kitą patikėdami profesionalams, kurie žino, kaip padaryti greičiau, pigiau ir su garantija.

Esame tikri, jog šiuolaikinis verslo ir rinkos variklis yra mokėjimas pastebėti pokyčius dar prieš tai, kai jie ateina, bei sugebėjimas perimti gerą užsienio patirtį iš karto, nekartojant jau kažkieno nueito kelio. Dirbdami informacinių technologijų srityje ir augdami kartu su šia rinkos dalimi, siūlome patikėti Jūsų įmonės IT ūkį mums, nes:

Jūsų IT ūkis tampa mūsų kompetencijos sritimi už kainą, kurią galite sau leisti. Dažnai įmonių vadovai nesusimąsto, kaip patogu ir efektyvu tam tikrą sritį patikėti žinovams, kurie sutaupys jo ir personalo laiką, įmonės lėšas bei padės greitai išspręsti kilusius nesklandumus.

Daugiau informacijos apie konkrečius įkainius rasite skyrelyje „ Kainos“.

Įmonės IT priežiūra